Ubytování v Portugalsku

Při plánování vaší dovolené můžete vybírat z velkého množství hotelů, penzionů, či apartmánů. Jejich úroveň se podobně jako u nás značí počtem hvězdiček 1 až 5 a podle a podle nich se také liší cena jednotlivých ubytovacích zařízení.

Hotely mají většinou k dispozici pro hosty vlastní bazén a nabízejí širokou nabídku služeb. Pro cestování po Portugalsku jsou ideální hotely, které se ubytovani v portugalskunazývají Residenciais. Ty nabízejí ubytování pouze se snídaní.

Méně nároční cestovatelé mohou přespávat i v hostelech či kempech. Kempů je zejména při pobřeží dostatek a jsou různých úrovní. Táboření mimo kempy je zakázáno.

Státem vlastněná a podporovaná síť hotelů jsou tzv. Pousadas.

Jedná se o ubytování v přizpůsobených historických objektech, které většinou najdeme v turisticky atraktivních lokalitách. Turisté tak mohou místní kulturu poznat na vlastní kůži. Využít můžete i nabídky ubytování v jednotlivých starobylých venkovských sídlech a načerpat zde zkušenosti ze stylu života místních venkovanů.

Portugalsko není českými turisty tak probádané jako jiné středomořské cíle. O to lákavější pro vás dovolená v Portugalsku může být.

 

 

Průvodce Portugalskem

Zájezdy do Portugalska

Základní informace o Portugalsku

Historie Portugalska

Památky v Portugalsku

Příroda v Portugalsku

Kultura v Portugalsku

Kuchyně v Portugalsku

Tipy na výlety v Portugalsku

Ubytování v Portugalsku

Česko-portugalský a portugalsko-český online slovník

Kde, kam a jak v Portugalsku

doprava krajina lodní navigace pomoc průmysl služby a nákupy statky stavby turistika a zábava ubytování a resorty voda vojenské vzdělání

Hledání

Kraje Portugalska

Açores Aveiro Beja Braga Bragance Castelo Branco Coimbra Évora Faro Guarda Leiria Lisbonne Madère Oporto Portalegre Santarém Setúbal Viana do Castelo Vila Real Viseu
 
iDovolená.com - vaše dovolená začíná zde